Takmičenja 1. smena

KADETI 2006 - 2009.

  • TAKMIČENJE
  • Slobodna bacanja
  • Mareta kup
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • KASTA Challenge
  • KUP KISELOG
  • PRVOPLASIRANI
  • Cvetković Lazar Negotin
  • Bataniat Tudor Rumunija
  • Milojković Andrija Negotin
  • ČIKAGO
  • Eduardo Ottone Italija
  • MEMFIS
  • DRUGOPLASIRANI
  • Milojković Andrija Negotin
  • Metiu Patrick Rumunija
  • Ludoviko D Andrea Italija
  • DENVER
  • Milojković Andrija Negotin
  • ČIKAGO

MVP: Ludoviko D Andrea Italija

PIONIRI 2010 – 2011.

  • TAKMIČENJE
  • Slobodna bacanja
  • Mareta kup
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • KASTA Challenge
  • KUP KISELOG
  • PRVOPLASIRANI
  • Simić Miloš Niš
  • Simić Miloš Niš
  • Petrov Mihajlo Niš
  • FIRST
  • Ilić Stefan Niš
  • FIRST
  • DRUGOPLASIRANI
  • Jovčić Viktor BIH
  • Petrov Mihailo Niš
  • Simić Miloš Niš
  • SLAVINA BASKET
  • Simić Miloš Niš
  • NUGGETS

MVP: Petrov Mihailo Niš

KATEGORIJA KADETKINJE I PIONIRKE

  • TAKMIČENJE
  • Slobodna bacanja
  • Mareta kup
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • KASTA Challenge
  • KUP KISELOG
  • PRVOPLASIRANI
  • Bojković Jana Bor
  • Stevanović Helena Negotin
  • Bojković Jana Bor
  • KASTA
  • Simić Andrea Negotin
  • LAVICE
  • DRUGOPLASIRANI
  • Dimitrijević Aleksandra Bor
  • Simić Andrea Negotin
  • Petrović Jana Bor
  • RUŽE
  • Dimitrijević Aleksandra
  • VORIORSI

MVP: Bojković Jana Bor

KATEGORIJA MLADJE PIONIRKE 2011-2012

  • TAKMIČENJE
  • Slobodna bacanja
  • Mareta kup
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • KASTA Challenge
  • KUP KISELOG
  • PRVOPLASIRANI
  • Marković Tijana Negotin
  • Marković Tijana Negotin
  • Đorđević Lara Negotin
  • DELIJE
  • Inđić Isidora Vojka
  • ŠARENE LOPTE
  • DRUGOPLASIRANI
  • Inđić Isidora Vojka
  • Đorđević Lara Negotin
  • Inđić Isidora Vojka
  • VATRENE LOPTE
  • Marković Tijana Negotin
  • VATRENE LOPTE

MVP: Marković Tijana Negotin

KATEGORIJA MINI BASKET 2012,2013,2014 I 2015

  • TAKMIČENJE
  • Slobodna bacanja
  • Mareta kup
  • 1 : 1
  • 3 : 3
  • KASTA Challenge
  • KUP KISELOG
  • PRVOPLASIRANI
  • Stanojević Andrej Niš
  • Trbović Petar Vojka
  • Apro Nikola Beograd
  • PANATENAIKOS
  • BASKONIJA
  • Apro Nikola Beograd
  • DRUGOPLASIRANI
  • Pojetar Maksim Vojka
  • Inđić Nemanja Vojka
  • Kossanović Uroš Subotica
  • BASKONIJA
  • PANATENAIKOS
  • Kosanović Uroš Subotica

MVP: Kosanović Uroš Subotica

Najmlađi učesnik 1. smene
Simonović Aleksandar Negotin
MVP 1. Smene
Metiu Patrick Rumunija